Tjellesen Max Jennes Ledelse

TMJ LEDELSE

Marianne Timm

Marianne Timm
Administrerende Direktør
Managing Director, Denmark
Dir. (+45) 44 57 11 35
marianne.timm@tmj.dk


Kit Nymann Nielsen

Kommunikationschef & PA
Dir. (+45) 44 57 11 29
kit.n.nielsen@tmj.dk

Kristian Kjærsgaard

Kristian Kjærsgaard
IT & Logistikdirektør
Operations Director, Denmark
Dir. (+45) 44 57 11 38
kristian.kjaersgaard@tmj.dk

Preben Møller Jørgensen

Preben Møller Jørgensen
Procurement Director
Procurement Director, Denmark
Dir. (+45) 44 57 11 60
preben.m.joergensen@tmj.dk

 

Anne Rhomberg

Finance Director
Finance Director, Denmark
Dir. (+46) 72-453 40 80
anne.rhomberg@mckesson.eu

Hanne Buch

Hanne Buch
Chef for Kvalitet
Head of Quality Management, Denmark
Mobil (+45) 23 22 36 36
hanne.p.buch@tmj.dk

Lars Winther

Chef for HR
Head of HR, Denmark
Dir. (+45) 44 57 11 28
lars.winther@tmj.dk

Lone Skov Christensen

Finance Manager
Finance Manager, Denmark
Dir. (+45) 44 57 12 25
lone.skov.christensen@tmj.dk

TMJ DISTRIBUTION

Dorte Rosenberg

Dorthe
Chef for Operation
og Lagerchef, Høje-Taastrup
Head of Operations, Denmark
and Warehouse Manager, Høje-Taastrup

Dir. (+45) 76 41 33 29
Mobil (+45) 29 74 66 07
dorte.rosenberg@tmj.dk

Michael Wenzel


LEAN Six Sigma Manager / Udviklingschef
Mobil (+45) 61 94 12 30
michael.wenzel@tmj.dk

Judy Andersen

Logistikkoordinator, Høje-Taastrup
Logistics coordinator, Høje-Taastrup

Dir. (+45) 44 57 11 81
judy.andersen@tmj.dk

Tobias Heiberg

Lager Souschef, Høje-Taastrup
Junior Warehouse Manager, Høje-Taastrup

Mobil (+45) 81 11 75 48
tobias.heiberg@tmj.dk

Henrik V. Jensen

Lagerchef, Vejle
Warehouse Manager, Vejle

Mobil (+45) 21 34 21 18
henrik.v.jensen@tmj.dk

SSBennebjergTjellesen Max Jennes Ledelse