Tjellesen Max Jennes Økonomiafdeling

MEDARBEJDERE I ØKONOMIAFDELINGEN

Anne Rhomberg

Finance Director
Finance Director, Denmark
Dir. (+46) 72-453 40 80
anne.rhomberg@mckesson.eu

Lone Skov Christensen

Finance Manager
Dir. (+45) 44 57 12 25
lone.skov.christensen@tmj.dk

Nikolaj Jensen

Senior Accountant
Dir. (+45) 44 57 11 00
nikolaj.jensen@tmj.dk

 

REGNSKAB & CONTROLLING

Anne Skalts

Business Controller
Dir. (+45) 44 57 33 27
anne.skalts@tmj.dk

Teena Jensen

Økonomiassistent
Dir. (+45) 44 57 12 21
teena.jensen@tmj.dk

Mette G. Sørensen

Økonomiassistent
Dir. (+45) 44 57 12 24
mette.g.soerensen@tmj.dk

Anja Linder-Madsen

Finance Controllor
Dir. (+45) 44 57 12 28
anja.lindermadsen@tmj.dk

Nina Sørensen

Regnskabskonsulent
Dir. (+45) 44 57 12 23
nina.soerensen@tmj.dk

Annette Mia Christoffersen

Økonomiassistent
Dir. (+45) 44 57 11 97
annette.christoffersen@tmj.dk

STAMDATA

Michael Alsted

Specialist Stamdata
Dir. (+45) 44 57 11 41
michael.alsted@tmj.dk

.

Kit Nymann NielsenTjellesen Max Jennes Økonomiafdeling