Tjellesen Max Jennes VBO Plus

TMJ VBO PLUS

Alle medarbejdere kender vores kunders hverdag gennem flere års erfaring med apoteksarbejde. Vi betjener vores kunder fra administrationen i Rødovre og Vejle:

Fax: (+45) 44 57 11 04 (Rødovre)
Fax: (+45) 44 57 12 01 (Vejle)
E-mail: vboplus@vboplus.dk

ÅBNINGSTIDER

Mandag – fredag 8.30 – 16.00
Lørdag 8.00 – 11.00 (for akutte henvendelser – kontakt Kundeservice)

MEDARBEJDERE I VBO PLUS

Kristian Kjærsgaard

Kristian Kjærsgaard
Chef for IT & VBO Plus
Head of IT & VBO Plus, Denmark
Dir. (+45) 44 57 11 38
kristian.kjaersgaard@tmj.dk

Stine Lorenzen

Stine Lorenzen
Udviklingschef VBO Plus
Head of Development VBO Plus
Dir. (+45) 44 57 13 30
Mobil (+45) 30 63 07 66
stine.lorenzen@vboplus.dk

VBO PLUS-KONSULENTER

ØST

Luise Sørensen

Driftsleder, Øst
Dir. (+45) 44 57 11 43
Mobil (+45) 25 30 68 50
luise.soerensen@tmj.dk

Cecilia Høiberg

Dir. (+45) 44 57 11 48
Mobil (+45) 20 78 41 96
cecilia.hoiberg@tmj.dk

Gitte Alm

Dir. (+45) 44 57 11 79
Mobil (+45) 23 22 36 42
gitte.alm@tmj.dk

Louise Rossen

Dir. (+45) 44 57 11 42
Mobil (+45) 41 99 91 01
Louise.b.rossen@tmj.dk

Maya Køhn Larsen

Dir. (+45) 44 57 11 72
Mobil (+45) 20 92 24 34
maya.larsen@tmj.dk

VBO PLUS-KONSULENTER

VEST

Peter Eli Bolther

Driftsleder, Vest
Dir. (+45) 44 57 12 35
Mobil (+45) 20 60 34 21
peter.bolther@tmj.dk

Ilse Fly Løhr

Dir. (+45) 44 57 13 35
Mobil (+45) 51 18 69 72
ilse.fly.loehr@vboplus.dk

Jeanet Ollerup

Dir. (+45) 44 57 13 31
Mobil (+45) 20 80 91 65
jeanet.ollerup@tmj.dk

Majbrit Schultz

Dir. (+45) 44 57 11 78
Mobil (+45) 22 34 53 05
majbrit.schultz@tmj.dk

Marianne Sveen

Dir. (+45) 44 57 13 47
Mobil (+45) 61 94 12 28
marianne.sveen@tmj.dk

Rikke B. Lorentzen

Dir. (+45) 44 57 13 22
Mobil (+45) 20 34 94 10
rikke.b.lorentzen@tmj.dk

Sabine Mathea

Dir. (+45) 44 57 13 14
Mobil (+45) 22 43 78 14
sabine.mathea@tmj.dk

Stine M. Jensen

Dir. (+45) 44 57 13 24
Mobil (+45) 22 23 64 52
stine.m.jensen@tmj.dk

SSBennebjergTjellesen Max Jennes VBO Plus