Tjellesen Max Jennes Økonomiafdeling

MEDARBEJDERE I ØKONOMIAFDELINGEN

Liselotte Johansen

Liselotte Johansen

Økonomidirektør
Finance Director, Denmark
Dir. (+45) 44 57 11 40
liselotte.johansen@tmj.dk

REGNSKAB & CONTROLLING

Lone Skov Christensen

Finance Manager
Dir. (+45) 44 57 12 25
lone.skov.christensen@tmj.dk

Lis Strandberg

Regnskabskonsulent
Dir. (+45) 44 57 12 21
lis.strandberg@tmj.dk

Jeanette Fjordager

Økonomiassistent
Dir. (+45) 44 57 11 63
jeanette.fjordager@tmj.dk

Søren Silberbauer

Økonomiassistent
Dir. (+45) 44 57 11 97
soren.silberbauer@tmj.dk

Anne Skalts

Business Controller
Dir. (+45) 44 57 33 27
anne.skalts@tmj.dk

Nina Sørensen

Regnskabskonsulent
Dir. (+45) 44 57 12 23
nina.soerensen@tmj.dk

Sanja Gajic

Junior Controller
Dir. (+45) 44 57 12 28
sanja.gajic@tmj.dk

STAMDATA

Michael Alsted

Specialist Stamdata
Dir. (+45) 44 57 11 41
michael.alsted@tmj.dk

.

Kit Nymann NielsenTjellesen Max Jennes Økonomiafdeling